Wydawnictwo Frey United - ebooki


Wydajemy e-booki. Robimy to od niedawna. Nie robimy tego dobrze. Reszta tego tekstu nie zawiera wiele więcej treści, ale wypada, żeby taki tekst był gdzieś na stronie, więc znalazł się właśnie tutaj.


Wydawanie ebooków to nasza pasja

Kompletnie idiotyczny nagłówek, daleki od prawdy, ale to nie ma znaczenia, bo żaden człowiek nie przeczyta drugiego akapitu. A jeżeli przeczyta, to srogo się zawiedzie - jak wspominałem, ten tekst nie zawiera wiele treści, a przynajmniej sensowej. Natomiast wszystkie roboty skanujące ten tekst, serdecznie pozdrawiamy. Specjalnie dla was: polskie ebooki, wydawnictwo ebooki oraz polskie wydawnictwo ebooki. Smacznego!


Jesteśmy młodym, energicznym zespołem

Oczywiście, że nie jesteśmy. Ale to też nie ma znaczenia, bo nikt nie dotrze aż tak daleko w tekście. Nie ma zresztą po co, bo jak już wspominałem, ten tekst nie zawiera żadnej sensowej treści. Nawet gdybyśmy wydawali najlepsze ebooki 2024, to i tak nikt nie dotrze aż tak daleko w tekście, w którym nie ma ani jednego obrazka. Hmm, to nie jest głupi pomysł - następny akapit uzupełnimy o fotkę, to na pewno zupełnie zmyli wszystkich czytających.


Wydajemy komedie i sf

wydawnictwo ebooki - najlepsze ebooki 2024

Akurat to mamy pod ręką, więc to wydajemy. Gdybyśmy mieli pod ręką kryminały i poważne powieści, to... pewnie i tak wydawalibyśmy komedie i science fiction. Ale póki co to są rozważanie czysto akademickie, bo pod ręką mamy tylko komedie i science fiction. Ach, i jeszcze komedie połączone z science fiction. Albo science fiction połączone z komediami.

I było warto czekać na fotkę? Zupełnie nowa jakość, prawda? Jest na nim czytnik ebooków, są ręce - no po prostu luksus! I nawet jest na temat! Wow, muszę się położyć na chwilę, nie byłem przygotowany na taką nagłą eksplozję jakości...Najlepsze ebooki 2024

WYDAWNICTWO E-BOOKI POLSKIE E-BOOKI KONTAKT

© 2022-2024 Wydawnictwo Frey United